RED BULL BC ONE TURKEY CYPHER
Dünyanın en büyük breakdans yarışması Red Bull BC One, İstanbul’u kasıp kavurmak için gün sayıyor!

Türkiye’nin en iddialı breakdansçıları, danstaki hünerlerini sergilemek için 6 Nisan’da, Galata’daki Dans Buluşma’da bir araya gelecek. 3 dakikalık kapışmalar sonucunda jürinin takdirini kazanan dansçılar, ön elemeyi geçip 7 Nisan günü tarihi Sirkeci Garı’nda Joker'in hostluğunda yapılacak olan finallere katılmaya hak kazanacaklar. Birbirinden çekişmeli meydan okumaların yanı sıra akşama renk katacak görkemli şovların da yer alacağı finalde, tüm rakiplerini geride bırakıp şampiyonluğa uzanan breakdansçı, 28 Eylül’de Kiev’de düzenlenecek Avrupa elemelerine katılmaya hak kazanacak. Bu, Seul’de düzenlenecek olan 10.Red Bull BC One Dünya Şampiyonası’na bir adım daha yaklaşmak demek!

BAŞVURU:

Türkiye’nin dört bir yanından bütün B-Boy’lara ve B-Girl’lere açık olan yarışmaya katılmak isteyenler, 3 Nisan tarihine kadar bcone@redbull.com.tr adresine başvurup kayıtlarını yaptırabilirler.

BİLETLER:

Bu heyecanı yerinde izlemek isteyenlerse Joker’in ev sahipliğinde düzenlenecek organizasyonun biletlerini Biletix’ten satın alarak eğlencedeki yerlerini ayırtabilirler.

JÜRİ:

Red Bull BC One Cypher İstanbul etkinliğinde jüri koltuğunda dünyaca ünlü breakdansçılar Mounir, Yamson ve Mouse olacak.

Kaynak: RedBull.com.tr